BLF2425M8LS140U
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
BLF2425M8LS140U
BLF2425M8LS140U
RF Mosfet 28 V 1.3 A 2.45GHz 19dB 140W SOT502B