AT25SF041-DWF
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
AT25SF041-DWF
Supply Current - Max : 16 mA
Product Category : Flash Memory
Memory Type : NOR
Mounting Style : SMD/SMT
Supply Voltage - Max : 3.6 V
Memory Size : 4 Mbit
Supply Voltage - Min : 2.5 V
Package / Case : Die
Series : AT25SF041
Interface Type : I2C
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Speed : 104 MHz