SMPC10A-M3/87A
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SMPC10A-M3/87A
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 65 C
Package / Case : DO-277A
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 17 V
Breakdown Voltage : 11.1 V
Series : SMP3V3 thru SMP36A
Polarity : Unidirectional
Manufacturer : Vishay Semiconductors
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W 10V 5% Unidir