SMCJ26A-TR
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SMCJ26A-TR
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Pd - Power Dissipation : 1.5 kW
Package / Case : DO-214AB
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 53.5 V
Breakdown Voltage : 30 V
Series : SMCJ
Polarity : Unidirectional
Manufacturer : STMicroelectronics
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W 26V Unidirect