SM4T23CAY
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SM4T23CAY
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Pd - Power Dissipation : 400 W
Package / Case : DO-214AC
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 32.4 V
Breakdown Voltage : 23.4 V
Polarity : Bidirectional
Manufacturer : STMicroelectronics
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 400 W 2.3kW Transil 5V to 70V Bi