SMCJ22CAHE3/9AT
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SMCJ22CAHE3/9AT
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Qualification : AEC-Q101
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Pd - Power Dissipation : 1.5 kW
Package / Case : DO-214AB
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 35.5 V
Breakdown Voltage : 24.4 V
Polarity : Bidirectional
Manufacturer : Vishay Semiconductors
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 1.5KW 22V 5% Bidir AEC-Q101 Qualified