SI5341B-D13350-GM
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SI5341B-D13350-GM
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Ratio - Input:Output : 4:10
Input : Clock, Crystal, LVCMOS
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : MultiSynth™
DigiKey Programmable : Not Verified
Divider/Multiplier : Yes/No
Supplier Device Package : 64-QFN (9x9)
Mfr : Skyworks Solutions Inc.
Frequency - Max : 350MHz
Type : Clock Generator
Voltage - Supply : 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Package / Case : 64-VFQFN Exposed Pad
Output : CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)
PLL : Yes
Number of Circuits : 1
Description : IC CLOCK GENERATOR 64QFN
Stock : in stock
Contact Now
Clock Generator IC 350MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad